KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16363009
nr 1636 3009
Akvarell
Anna Essipova, "Uggla". Akvarell, bildmått: 57x38 cm. Signerad, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:30:11
300 kr
400 kr